Гледай от 14.01 ексклузивно спортно съдържание с Mtel Sport 1

Най-силните спортни емоции и адреналин те очакват с новия спортен канал Мtel Sport 1. Създадохме телевизия, която да те направи свидетел на постиженията на звездите, на най-страхотните драми и на най-интригуващите развръзки. Гледай 24 часа, с HD качество, в дома или през мобилното си устройство кралете на тениса, футбола, бойните изкуства, баскетбола и още много други пленяващи игри.

Каналът е достъпен само за абонати на Мтел и blizoo и ще се предлага напълно безплатно до 31.03.2017г.

виж програмата

Гледай ексклузивно по Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Всички Мастърс турнири от ATP 1000 сериите

    • Турнирите от ATP 500 сериите

    • Избрани турнири от ATP 250 сериите

    • Избрани турнири от женския WTA тур

    • ATP World Tour finals – финалният турнир при мъжете в Лондон

    Очаквай през февруари:

    • 12 – 18 февруари: ABN Amro World Tennis Tournament – Турнирът в Ротердам от сериите ATP 500 - (с участието на Григор Димитров, Рафаел Надал, Стан Вавринка и др.)

    ВИЖ ПОВЕЧЕ

    Тенис

    Гледай най-доброто от Световния тенис тур при мъжете само по Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Битките от най-нашумелия шампионат за свободни боеве – Ultimate Fighting Championship (UFC)

    • Битките от World Series of Fighting с участието на световния шампион в тежка категория Благой Иванов – Багата

    • Избрани мачове от Световните боксови серии

    • Още много избрани сблъсъци в бокса и в MMA боевете

    Очаквани събития:

    • 29 януари: боеве в Денвър, Колорадо с основно събитие Валентина Шевченко – Джулиана Пеня

    ВИЖ ПОВЕЧЕ

    Бойни спортове

    Битките на Конър Макгрегър и Благой Иванов – Багата в ефира на Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Живо предаване на избрани мачове от всеки кръг от редовния сезон

    • Живо предаване на четвъртфиналните плейофи

    • Живо предаване на драматичните мачове от финалната четворка в Истанбул

    • Коментарни студиа с прогнози и анализи преди и след мачовете

    Очаквай на живо:

    • 19 януари: Фенербахче - Панатинайкос

    • 19 януари: Барселона – Анадолу Ефес

    • 24 януари: Панатинайкос - Барселона

    • 26 януари: Фенербахче - Галатасарай

    ВИЖ ПОВЕЧЕ

    Баскетбол

    Върхът на европейския баскетбол – Евролигата, идва при теб с Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Холандското първенство и купата на Холандия

    • Руското първенство

    • Украинското първенство

    • Китайското първенство

    • Предавания от Barcelona TV, Ajax TV и Bayern TV

    • Най-доброто от Плажния футбол

    Очаквай на живо:

    • 22 януари: Утрехт - Аякс

    • 22 януари: ПСВ Айндховен - Хееренвеен

    Футбол

    Футбол

    Холандското, руското и изгряващото китайско първенство само по Mtel Sport 1.

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • До 5 мача на седмица

    • Студиа с прогнози и анализи преди и след мачовете

    • Мачът на звездите

    Очаквай на живо:

    • 28 януари: Торонто Мейпъл Лийфс – Детройт Ред Уингс

    • 28 януари: Сент Луис Блус – Чикаго Блекхоукс

    • 28-29 януари: Мачът на звездите

    Хокей от НХЛ

    Хокей от НХЛ

    Най-атрактивният хокей шампионат – Националната хокейна лига на САЩ и Канада

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Всички кръгове от сезон 2017 г. в най-елитното мотоциклетно състезание – Moto GP

    • Най-доброто от най-американското състезание с коли – NASCAR

    • Световният шампионат по Speedway

    • Кръговете от FIA World Rallycross Championship

    • V8 Суперкарс - най-популярната форма на моторен спорт в Австралия и Нова Зеландия

    Моторни спортове

    Моторни спортове

    Moto GP намери своя нов дом по Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • 14 старта от Диамантната лига по лека атлетика – от Доха през май до Брюксел през септември

    • Представянето на Мирела Демирева в тези стартове

    • Магазинното предаване за Лека Атлетика на IAAF

    • Състезанията от „Най-силните мъже на планетата“

    Атлетика

    Атлетика

    Диамантената лига по лека атлетика и "Най-силните мъже на планетата"

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Участието на България в Световния Гран При шампионат

    • Финалната шестица в Китай на Световния Гран При

    • Световното клубно първенство по волейбол

    Волейбол

    Волейбол

    Гледайте участието на България в сериите „Гран при“ в женския волейбол

Какво получаваш с Mtel Sport 1

  • Ексклузивна за България възможност да проследиш на живо мачовете от турнирите на ATP, битките в UFC, Националната хокейна лига, Евролигата по Баскетбол, турнирите от Диамантената лига по лека атлетика и много други
  • Спортни предавания, новини и истории от света на спорта. Предавания от Barcelona TV, Bayern TV и Ajax TV
  • Възможност да гледаш всичко това в перфектно HD качество и напълно безплатно до 31.03.2017 г.
  • Очаквайте скоро: Възможност да гледаш телевизията и на екрана на твоето мобилно устройство чрез услугата Мтел Now

Как да гледам Mtel Sport 1

Програмата

  • 08:00 „Trans World Sport”, магазинно предаване, 3-и епизод, повторение
  • 09:00 Голф: Шампионат на Абу Даби, втори кръг, директно
  • 15:00 Седмицата на SNTV: Най-доброто от световния видео обмен, 1-и епизод, повторение
  • 15:30 Баскетбол: Фенербахче – Панатинайкос, мач от Евролигата, повторение
  • 17:00 Баскетбол: Барселона Ласа – Анадолу Ефес Истанбул, мач от Евролигата, повторение
  • 18:30 Студио „Баскетбол”, директно
  • 19:00 Баскетбол: Жалгирис Каунас – Реал Мадрид, мач от Евролигата, директно
  • 20:45 Студио „Баскетбол”, директно
  • 21:00 Баскетбол: Олимпиакос – Баскония, мач от Евролигата, директно
  • 22:50 Студио „Баскетбол”, директно
  • 23:00 Футбол: Часът на Байерн ТВ – КАШ Ойпен – Байерн Мюнхен, приятелски мач, повторение
  • 01:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 19-и епизод
  • 02:00 Хокей на лед: Бостън Брюинс – Чикаго Блекхоукс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 04:15 Футбол: ПСВ Айндховен - Екселсиор, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 06:30 Седмицата на SNTV: Най-доброто от световния видео обмен, 1-и епизод, повторение
  • 07:00 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 5-и епизод
  • 08:00 Футбол: Часът на Барса ТВ – Барселона – Лас Палмас, мач от испанската Примера дивисион, повторение
  • 10:00 Седмицата на SNTV: Най-доброто от световния видео обмен, 1-и епизод, повторение
  • 10:30 Голф: Шампионат на Абу Даби, трети кръг, директно
  • 15:00 Хокей на лед: Бостън Брюинс – Чикаго Блекхоукс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 17:00 Баскетбол: Жалгирис Каунас – Реал Мадрид, мач от Евролигата, повторение
  • 18:30 Баскетбол: Олимпиакос – Баскония, мач от Евролигата, повторение
  • 20:00 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 18-и епизод
  • 20:30 Студио „Футбол”, директно
  • 20:45 Футбол: Фейенорд – Вилем II, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 22:40 Студио „Футбол”, директно
  • 23:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 20-и епизод
  • 00:00 Хокей на лед: Уинипег Джетс – Сейнт Луис Блус, мач от Националната хокейна лига, запис
  • 02:00 „Trans World Sport”, магазинно предаване, 3-и епизод, повторение
  • 03:00 Хокей на лед: Далас Старс – Уошингтън Кепитълс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 05:15 Футбол: Цволе – Аякс, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 07:15 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 18-и епизод, повторение
  • 08:00 Футбол: Фейенорд – Вилем II, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 10:00 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 18-и епизод, повторение
  • 10:30 Седмицата на SNTV: Най-доброто от световния видео обмен, 1-и епизод, повторение
  • 11:00 Голф: Шампионат на Абу Даби, четвърти кръг, директно
  • 13:15 Студио „Футбол”, директно
  • 13:30 Футбол: Утрехт – Аякс, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 15:25 Студио „Футбол”, директно
  • 15:45 Голф: Шампионат на Абу Даби, четвърти кръг, запис
  • 17:30 Студио „Футбол”, директно
  • 17:45 Футбол: ПСВ Айндховен - Хееренвеен, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 19:40 Студио „Футбол”, директно
  • 19:50 Хокей на лед: Далас Старс – Уошингтън Кепитълс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 21:50 Студио „Хокей на лед”, директно
  • 22:00 Хокей: Питсбърг Пингуинс – Бостън Бруинс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 00:15 Студио „Хокей на лед”, директно
  • 00:30 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 21-и епизод
  • 01:30 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 18-и епизод, повторение
  • 02:00 Седмицата на SNTV: Най-доброто от световния видео обмен, 1-и епизод, повторение
  • 02:30 Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс – Ванкувър Кънакс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 04:45 Голф: Шампионат на Абу Даби, четвърти кръг, повторение
  • 08:00 Баскетбол: Фенербахче – Панатинайкос, мач от Евролигата, повторение
  • 09:30 Баскетбол: Барселона Ласа – Анадолу Ефес Истанбул, мач от Евролигата, повторение
  • 11:00 Футбол: Утрехт – Аякс, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 13:00 Хокей на лед: Уинипег Джетс – Сейнт Луис Блус, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 15:00 Футбол: ПСВ Айндховен - Хееренвеен, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 17:00 Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс – Ванкувър Кънакс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 19:00 Обзор на кръга в холандската Ередивизи (2016-17), 19-и епизод
  • 20:00 Професионални майстори на родеото: Състезание в Чикаго, запис
  • 21:00 Хокей на лед: Бостън Брюинс – Чикаго Блекхоукс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 23:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 22-и епизод
  • 00:00 Футбол: Фейенорд – Вилем 2, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 02:00 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 6-и епизод
  • 03:00 Голф: Турнир в Абу Даби, четвърти кръг, повторение
  • 06:00 Хокей на лед: Бостън Брюинс – Чикаго Блекхоукс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 08:00 Баскетбол: Жалгирис Каунас – Реал Мадрид, мач от Евролигата, повторение
  • 09:30 Баскетбол: Олимпиакос – Баскония, мач от Евролигата, повторение
  • 11:00 Хокей на лед: Питсбърг Пенгуинс – Бостън Брюинс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 13:00 Обзор на кръга в холандската Ередивизи (2016-17), 19-и епизод, повторение
  • 14:00 „Trans World Sport”, магазинно предаване, 3-и епизод, повторение
  • 15:00 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 17-и епизод, повторение
  • 01:30 Футбол: Реал Сосиедад – Барселона, първи четвъртфинален мач за Купата на Краля, запис
  • 17:30 Студио „Баскетбол”, директно
  • 18:00 Баскетбол: УНИКС Казан – Фенербахче, мач от Евролигата, директно
  • 19:50 Студио „Баскетбол”, директно
  • 20:45 Баскетбол: Панатинайкос – Барселона Ласа, мач от Евролигата, директно
  • 22:35 Студио „Баскетбол”, директно
  • 23:00 Футбол: Волендам – Спарта Ротердам, мач за Купата на Холандия, запис
  • 01:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 23-и епизод
  • 02:00 Футбол: ПСВ Айндховен - Хееренвеен, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 04:00 Обзор на кръга в холандската Ередивизи (2016-17), 19-и епизод, повторение
  • 05:00 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 7-и епизод
  • 06:00 Хокей на лед: Далас Старс – Уошингтън Кепитълс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 08:00 Баскетбол: УНИКС Казан – Фенербахче, мач от Евролигата, повторение
  • 09:30 Баскетбол: Панатинайкос – Барселона Ласа, мач от Евролигата, повторение
  • 11:00 Професионални майстори на родеото: Състезание в Чикаго, повторение
  • 12:00 Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс – Ванкувър Кънакс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 14:00 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 17-и епизод, повторение
  • 14:30 Седмицата на SNTV: Най-доброто от световния видео обмен, 2-и епизод
  • 15:00 Футбол: Ейбар – Барселона, мач от испанската Примера дивисион, запис
  • 17:00 Футбол: Волендам – Спарта Ротердам, мач за Купата на Холандия, повторение
  • 19:00 Студио „Футбол”, директно
  • 19:30 Футбол: Утрехт – Камбур, мач за Купата на Холандия, директно
  • 21:25 Студио „Футбол”, директно
  • 21:45 Футбол: АЗ Алкмаар – Хееренвеен, мач за Купата на Холандия, директно
  • 23:40 Студио „Футбол”, директно
  • 00:00 Баскетбол: Брозе Бамберг – Реал Мадрид, мач от Евролигата, директно
  • 01:30 „Trans World Sport”, магазинно предаване, 4-и епизод
  • 02:30 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 24-и епизод
  • 03:00 Хокей на лед: Ню Йорк Рейнджърс – Филаделфия Флайърс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 05:15 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 8-и епизод
  • 06:00 Хокей на лед: Питсбърг Пенгуинс – Бостън Брюинс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 08:00 Футбол: Утрехт – Камбур, мач за Купата на Холандия, повторение
  • 10:00 Футбол: АЗ Алкмаар – Хееренвеен, мач за Купата на Холандия, повторение
  • 12:00 Баскетбол: Брозе Бамберг – Реал Мадрид, мач от Евролигата, повторение
  • 13:30 Голф: Катар Мастърс, първи кръг, директно
  • 16:00 Футбол: Фрайбург – Байерн Мюнхен, приятелски мач, запис
  • 18:00 Баскетбол: Милан – Олимпиакос, мач от Евролигата, повторение
  • 19:30 Студио „Баскетбол”, директно
  • 19:45 Баскетбол: Фенербахче – Галатасарай, мач от Евролигата, директно
  • 21:35 Студио „Баскетбол”, директно
  • 21:45 Футбол: Витес – Фейенорд, мач за Купата на Холандия, директно
  • 23:40 Студио „Футбол”, директно
  • 00:00 Баскетбол: Църена Звезда - Панатинайкос, мач от Евролигата, запис
  • 01:30 Футбол: Реал Сосиедад – Барселона, първи четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 03:30 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 9-и епизод
  • 04:30 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 25-и епизод
  • 05:30 Хокей на лед: Сан Хосе Шаркс – Едмънтън Ойлърс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 08:00 Футбол: Витес – Фейенорд, мач за Купата на Холандия, повторение
  • 10:00 Футбол: Утрехт – Аякс, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 12:00 Баскетбол: Фенербахче – Галатасарай, мач от Евролигата, повторение
  • 13:30 Голф: Катар Мастърс, втори кръг, директно
  • 16:00 Хокей на лед: Сан Хосе Шаркс – Едмънтън Ойлърс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 18:00 Баскетбол: Цървена Звезда - Панатинайкос, мач от Евролигата, повторение
  • 19:30 Студио „Баскетбол”, директно
  • 20:00 Баскетбол: Барселона Ласа – Баскония, мач от Евролигата, директно
  • 21:50 Студио „Баскетбол”, директно
  • 22:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Милан, мач от Евролигата, директно
  • 23:45 Студио „Баскетбол”, директно
  • 00:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 26-и епизод
  • 01:00 Футбол: Фрайбург – Байерн Мюнхен, приятелски мач, повторение
  • 03:00 Седмицата на SNTV: Най-доброто от световния видео обмен, 2-и епизод, повторение
  • 03:30 „Trans World Sport”, магазинно предаване, 4-и епизод, повторение
  • 04:30 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 10-и епизод
  • 05:30 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 17-и епизод, повторение
  • 06:00 Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс – Ванкувър Кънакс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 08:00 Футбол: Ейбар – Барселона, мач от испанската Примера дивисион, повторение
  • 10:00 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 18-и епизод, повторение
  • 10:30 „Светът на голфа”, седмично магазинно предаване, 1-и епизод
  • 11:00 Голф: Катар Мастърс, трети кръг, директно
  • 15:30 Хокей на лед: Сейнт Луис Блус – Чикаго Блекхоукс, зимна класика от Националната хокейна лига , запис
  • 17:30 Баскетбол: ЦСКА Москва – Анадолу Ефес Истанбул, мач от Евролигата, повторение
  • 19:00 Баскетбол: Барселона Ласа – Баскония, мач от Евролигата, повторение
  • 20:30 Студио „Футбол”, директно
  • 20:45 Футбол: Хераклес – ПСВ Айндховен, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 22:40 Студио „Футбол”, директно
  • 23:00 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 19-и епизод
  • 23:30 Хокей на лед: Торонто Мейпъл Лийфс – Детройт Ред Уингс , мач за стогодишнината на Националната хокейна лига , запис
  • 02:00 Хокей на лед: Уикенд на Мача на звездите в Националната хокейна лига: Състезание за хокейни умения, директно
  • 05:00 ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Валентина Шевченко срещу Джулиана Пеня, директно
  • 08:00 ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Валентина Шевченко срещу Джулиана Пеня, директно
  • 09:00 Хокей на лед: Уикенд на Мача на звездите в Националната хокейна лига: Състезание за хокейни умения, повторение
  • 12:00 Голф: Катар Мастърс, четвърти кръг, директно
  • 15:15 Студио „Футбол”, директно
  • 15:30 Футбол: Аякс – АДО Ден Хааг, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 17:25 Студио „Футбол”, директно
  • 17:45 Футбол: Фейенорд – НЕК Ниймеген, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 19:40 Студио „Футбол”, директно
  • 20:00 ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Валентина Шевченко срещу Джулиана Пеня, повторение
  • 22:30 Студио „Хокей на лед”, директно
  • 23:00 Хокей на лед: Мач на звездите от Националната хокейна лига, директно
  • 01:30 Студио „Хокей на лед”, директно
  • 02:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 28-и епизод
  • 03:00 „Светът на голфа”, седмично магазинно предаване, 2-и епизод, повторение
  • 03:30 Футбол: Хераклес – ПСВ Айндховен, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 05:30 Хокей на лед: Мач на звездите от Националната хокейна лига, повторение

Правила и стандарти