Гледай ексклузивно спортно съдържание с Mtel Sport 1

Най-силните спортни емоции и адреналин те очакват с новия спортен канал Мtel Sport 1. Създадохме телевизия, която да те направи свидетел на постиженията на звездите, на най-страхотните драми и на най-интригуващите развръзки. Гледай 24 часа, с HD качество, в дома или през мобилното си устройство кралете на тениса, футбола, бойните изкуства, баскетбола и още много други пленяващи игри.

Каналът е достъпен само за абонати на Мтел и blizoo и ще се предлага напълно безплатно до 31.03.2017г.

виж програмата

Гледай ексклузивно по Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Всички Мастърс турнири от ATP 1000 сериите

    • Турнирите от ATP 500 сериите

    • Избрани турнири от ATP 250 сериите

    • Избрани турнири от женския WTA тур

    • ATP World Tour finals – финалният турнир при мъжете в Лондон

    Очаквай през февруари:

    • 13 – 19 февруари: ABN AMRO в Ротердам

    • 20 – 26 февруари: Rio Open в Рио де Жанейро

    ВИЖ ПОВЕЧЕ

    Тенис

    Гледай най-доброто от Световния тенис тур при мъжете само по Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Битките от най-нашумелия шампионат за свободни боеве – Ultimate Fighting Championship (UFC)

    • Битките от World Series of Fighting с участието на световния шампион в тежка категория Благой Иванов – Багата

    • Избрани мачове от Световните боксови серии

    • Още много избрани сблъсъци в бокса и в MMA боевете

    Очаквани събития:

    • 04 февруари: Денис Бермудес срещу Чан Сунг Юнг

    • 11 февруари: Холи Холм срещу Джермейн де Ранадами

    • 19 февруари: Жуниор дос Сантос Алмейда срещу Стефан Струве

    ВИЖ ПОВЕЧЕ

    Бойни спортове

    Битките на Конър Макгрегър и Благой Иванов – Багата в ефира на Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Живо предаване на избрани мачове от всеки кръг от редовния сезон

    • Живо предаване на четвъртфиналните плейофи

    • Живо предаване на драматичните мачове от финалната четворка в Истанбул

    • Коментарни студиа с прогнози и анализи преди и след мачовете

    Очаквай на живо:

    • 02 февруари: Жалгирис Каунас – Барселона

    • 10 февруари: Барселона – Галатасарай

    • 23 февруари: Фенербахче – Олимпиакос

    • 23 февруари: Милан – Барселона

    ВИЖ ПОВЕЧЕ

    Баскетбол

    Върхът на европейския баскетбол – Евролигата, идва при теб с Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Холандското първенство и купата на Холандия

    • Руското първенство

    • Украинското първенство

    • Китайското първенство

    • Предавания от Barcelona TV, Ajax TV и Bayern TV

    • Най-доброто от Плажния футбол

    Очаквай на живо:

    • 19 февруари: Витес – Аякс

    • 26 февруари: Фейенорд – ПСВ Айндховен

    ВИЖ ПОВЕЧЕ

    Футбол

    Холандското, руското и изгряващото китайско първенство само по Mtel Sport 1.

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • До 5 мача на седмица

    • Студиа с прогнози и анализи преди и след мачовете

    • Мачът на звездите

    Очаквай на живо:

    • 25 февруари: Лос Анджелис Кингс - Анахайм Дъкс

    • 26 февруари: Керълайна Хърикейнс – Калгари Флеймс

    Хокей от НХЛ

    Хокей от НХЛ

    Най-атрактивният хокей шампионат – Националната хокейна лига на САЩ и Канада

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Всички кръгове от сезон 2017 г. в най-елитното мотоциклетно състезание – Moto GP

    • Най-доброто от най-американското състезание с коли – NASCAR

    • Световният шампионат по Speedway

    • Кръговете от FIA World Rallycross Championship

    • V8 Суперкарс - най-популярната форма на моторен спорт в Австралия и Нова Зеландия

    ВИЖ ПОВЕЧЕ

    Моторни спортове

    Moto GP намери своя нов дом по Mtel Sport 1

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • 14 старта от Диамантната лига по лека атлетика – от Доха през май до Брюксел през септември

    • Представянето на Мирела Демирева в тези стартове

    • Магазинното предаване за Лека Атлетика на IAAF

    • Състезанията от „Най-силните мъже на планетата“

    Атлетика

    Атлетика

    Диамантената лига по лека атлетика и "Най-силните мъже на планетата"

  • Гледай по Mtel Sport 1:

    • Участието на България в Световния Гран При шампионат

    • Финалната шестица в Китай на Световния Гран При

    • Световното клубно първенство по волейбол

    Волейбол

    Волейбол

    Гледайте участието на България в сериите „Гран при“ в женския волейбол

Какво получаваш с Mtel Sport 1

  • Ексклузивна за България възможност да проследиш на живо мачовете от турнирите на ATP, битките в UFC, Националната хокейна лига, Евролигата по Баскетбол, турнирите от Диамантената лига по лека атлетика и много други
  • Спортни предавания, новини и истории от света на спорта. Предавания от Barcelona TV, Bayern TV и Ajax TV
  • Възможност да гледаш всичко това в перфектно HD качество и напълно безплатно до 31.03.2017 г.
  • Можеш да гледаш телевизията и на екрана на твоето мобилно устройство чрез услугата Мтел Now

Програмата

  • 08:00 Футбол: Витес – Аякс, мач от холандската Ередивизи, запис
  • 09:00 Хокей на лед: Ню Йорк Рейнджърс – Уошингтън Кепитълс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 11:30 Тенис: Открито първенство на Рортердам, Жо-Вилфред Цонга срещу Давид Гофен, финал, повторение
  • 13:30 НАСКАР: Monster Energy Cup Series, Advance Auto Parts Clash, запис
  • 15:30 ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Дерик Люис – Травис Браун, повторение
  • 18:30 Обзор на кръга в холандската Ередивизи (2016-17), 22-и епизод
  • 19:30 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 26-и епизод
  • 20:30 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 48-и епизод
  • 21:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, Каспер Рууд срещу Рожерио Дутра Силва, директно
  • 23:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, Артур де Грееф срещу Пабло Куевас, директно
  • 01:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, Роберто Карбайес Баена срещу Жоао Соуза, директно
  • 03:30 Футбол: Витес – Аякс, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 05:30 Хокей на лед: Ню Йорк Айлендърс – Ню Йорк Рейнджърс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 08:00 Хокей на лед: Питсбърг Пенгуинс – Ню Йорк Ред Уингс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 10:30 Футбол: Часът на Барса ТВ – Пари Сен Жермен – Барселона, първи осминафинален мач за Шампионската лига, запис
  • 12:30 Обзор на кръга в холандската Ередивизи (2016-17), 22-и епизод, повторение
  • 13:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, първи мач, повторение
  • 15:30 Професионални майстори на родеото: Състезание в Канзас Сити, запис
  • 16:30 Обзор на Откритото първенство на Ротердам (2017), повторение
  • 17:30 Футбол: Часът на Барса ТВ – Барселона – Леганес, мач от испанската Примера Дивисион, запис
  • 19:30 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 27-и епизод
  • 20:30 „ATP WT Uncovered”, магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 7-и епизод, повторение
  • 21:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 49-и епизод
  • 21:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, четвърти мач, директно
  • 23:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, пети мач, директно
  • 01:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, шести мач, директно
  • 03:30 Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс – Едмънтън Ойлърс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 06:00 Футбол: ПСВ Айндховен – НЕК Ниймеген, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 08:00 ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Дерик Люис – Травис Браун, повторение
  • 11:00 Професионални майстори на родеото: Състезание в Канзас Сити, повторение
  • 12:00 „Trans World Sport”, магазинно предаване, 7-и епизод, повторение
  • 13:00 „ATP WT Uncovered”, магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 7-и епизод, повторение
  • 13:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, четвърти мач, повторение
  • 15:30 Обзор на Откритото първенство на Ротердам (2017), повторение
  • 16:30 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 28-и епизод
  • 17:30 Футбол: Часът на Байерн ТВ – Херта – Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига, запис
  • 19:30 „Trans World Sport”, магазинно предаване, 8-и епизод
  • 20:30 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 50-и епизод
  • 21:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, седми мач, директно
  • 23:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, осми мач, директно
  • 01:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, девети мач, директно
  • 03:30 Футбол: АДО Ден Хааг – Фейенорд, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 05:30 Хокей на лед: Анахайм Дъкс – Бостън Брюинс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 08:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, седми мач, повторение
  • 10:00 „ATP WT Uncovered”, магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 8-и епизод
  • 10:30 Голф: Открито първенство на Йоханесбург, първи кръг, първа сесия, директно
  • 12:30 „Trans World Sport”, магазинно предаване, 6-и епизод, повторение
  • 13:30 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 51-и епизод
  • 14:00 Голф: Открито първенство на Йоханесбург, първи кръг, втора сесия, директно
  • 16:00 Хокей на лед: Анахайм Дъкс – Бостън Брюинс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 18:30 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 29-и епизод
  • 19:30 Студио „Баскетбол”, директно
  • 19:45 Баскетбол: Фенербахче – Олимпиакос, мач от Евролигата, директно
  • 21:35 Студио „Баскетбол”, директно
  • 21:45 Баскетбол: Армани Милано – Барселона Ласа, мач от Евролигата, директно
  • 23:35 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, единадесети мач, директно
  • 01:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, дванадесети мач, директно
  • 03:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, десети мач, запис
  • 05:30 Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс – Едмънтън Ойлърс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 08:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, единадесети мач, повторение
  • 10:00 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 22-и епизод
  • 10:30 Голф: Открито първенство на Йоханесбург, втори кръг, първа сесия, директно
  • 12:30 Баскетбол: Армани Милано – Барселона Ласа, мач от Евролигата, повторение
  • 14:15 Голф: Открито първенство на Йоханесбург, втори кръг, втора сесия, директно
  • 16:00 Баскетбол: Цървена Звезда – Галатасарай, мач от Евролигата, запис
  • 18:00 „Светът на голфа”, телевизионен дневник, 30-и епизод
  • 19:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 52-и епизод
  • 20:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, първи четвъртфинал, директно
  • 22:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, втори четвъртфинал, директно
  • 00:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, трети четвъртфинал, директно
  • 02:00 Хокей на лед: Едмънтън Ойлърс – Уошингтън Кепитълс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 04:30 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, четвърти четвъртфинал, запис
  • 06:30 Баскетбол: Фенербахче – Олимпиакос, мач от Евролигата, повторение
  • 08:15 Баскетбол: Цървена Звезда – Галатасарай, мач от Евролигата, повторение
  • 10:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, първи четвъртфинал, повторение
  • 12:00 Голф: Открито първенство на Йоханесбург, трети кръг, директно
  • 16:30 Баскетбол: Армани Милано – Барселона Ласа, мач от Евролигата, повторение
  • 18:30 „ATP WT Uncovered”, магазинно предаване за Професионалната тенис асоциация при мъжете, 8-и епизод, повторение
  • 19:00 Хокей на лед: Едмънтън Ойлърс – Уошингтън Кепитълс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 21:30 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 22-и епизод
  • 22:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, първи полуфинал, директно
  • 00:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, втори полуфинал, директно
  • 02:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 53-и епизод
  • 03:00 Хокей на лед: Питсбърг Пенгуинс – Филаделфия Флайърс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 05:30 Футбол: Часът на Барса ТВ – Барселона – Леганес, мач от испанската Примера Дивисион, повторение
  • 07:30 Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 22-и епизод, повторение
  • 08:00 Футбол: Часът на Байерн ТВ – Херта – Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига, повторение
  • 10:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, първи полуфинал, повторение
  • 12:00 Голф: Открито първенство на Йоханесбург, четвърти кръг, първа сесия, директно
  • 15:00 Студио „Футбол”, директно
  • 15:30 Футбол: Фейенорд – ПСВ Айндховен, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 17:25 Студио „Футбол”, директно
  • 17:45 Футбол: Аякс – Хераклес, мач от холандската Ередивизи, директно
  • 19:40 Студио „Футбол”, директно
  • 20:00 Футбол: Шахтьор Донецк – Ворскла Полтава, мач от уркаинската Висша Лига, запис
  • 22:00 Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, финал, директно
  • 00:00 Хокей на лед: Ню Йорк Рейнджърс – Кълъмбъс Блу Джакетс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 02:30 Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс – Сейнт Луис Блус, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 05:00 „Удар със стик”, обзор на деня в Националната хокейна лига, 54-и епизод
  • 06:00 Голф: Открито първенство на Йоханесбург, четвърти кръг, втора сесия, запис
  • 07:30 Футбол: Шахтьор Донецк – Ворскла Полтава, мач от холандската Висша Лига, повторение

Как да гледам Mtel Sport 1

Mtel Sport 1 се излъчва от 14.01.2017 за абонати на телевизия от Мтел и Близу безплатно до 31.03.2017. От 01.03.2017 ще бъдат добавени още два спортни канала - Mtel Sport 2 и EDGEsport, като заедно с Mtel Sport 1 ще бъдат безплатни до края на март.

След тази дата ползването на трите канала за тези абонати продължава срещу 1,99 лв./мес.

Ако спортното съдържание не е достатъчно атрактивно за абонатите, може да бъде заявен отказ до 01.07.2017 с обаждане на *88, 080020011 или 070043700, като Мтел и Близу ще възстановят месечните абонаменти за периода на ползване.

Цената от 1,99 лв./мес. за трите спортни канала е валидна само за текущи абонати на телевизия от Мтел и Близу, сключили Договор до 31.03.2017. За абонати, заявили тези канали след 01.04.17 цената без срочен ангажимент ще бъде 5,99 лв./мес.

Правила и стандарти